Künstler 20. Jh

Lot 110-024543/0003
"Tapier mit Vögelchen am Rücken"
2-teiliger

Lot 110-024543/0003
2-teiliger

€ 400
Auction: -10 days

City: Wien | Favoriten
Auction: May 06, 2024 10:20 AM
Auction number: 104540
Auction name: Art, antiques, furniture and technology
signiert "Peter Vladimir"
signiert "Peter Vladimir"